O NÁS   REFERENCE   KONTAKTY  


Bytové domy z montovaného systému
jsou navrženy jako jednoduché stavby do maximálně tří nadzemních podlaží.
Návrhy jsou řešeny dle architektonických návrhů, požadovaných kapacit s ohledem na stavební parcelu, inženýrské sítě a okolní zástavbu. 

V 1. nadzemním podlaží převažují bytové jednotky, které jsou řešeny s možností využití předzahrádek, je zde také počítáno s bezbariérovými vstupy. Každá bytová jednotka je vybavena samostatným sociálním zařízením  Návrhy  bytových domů maximalizují jejich účelné využití,  dispoziční řešení obsahuje společenské místnosti, které mohou sloužit např. jako komunitní centrum. V přízemí se mohou nacházet také komerční a technické prostory. Ve 2. a 3. nadzemním podlaží jsou navrhovány pouze samotné bytové jednotky.

Významnou předností montovaného systému pro výstavbu bytového domu je jeho variabilita pro řešení dispozic.
Dominuje však rychlost realizace výstavby, bytový dům je možné postavit během 2 – 3 měsíců od vydání stavebního povolení.

Základní koncepce bytového domu je založena na nosné ocelové konstrukci, na kterou navazuje celý montovaný systém, bytové domy jsou opatřeny plochou nebo sedlovou střechou. Vnitřní příčky jsou sádrokartonové, tedy snadno demontovatelné pro případou změnu dispozice. Okna a vchodové dveře do objektu jsou plastová. Vnitřní dveře jsou laminované s obložkovou zárubní. Dle požadavků investora řešíme teplovodní vytápění nebo přímotopy. Realizované objekty akceptují veškeré požadavky vyplývající ze Stavebního zákona, příslušných norem, hygienických a požárních předpisů.   

 

AKTUALITA (č.1)  více AKTUALITA (č.1)  více AKTUALITA (č.1)  více

 

"archiv aktualit"
COPYRIGHT 

© 2012-2013 GAMIS PRO s.r.o. | Powered by Adam Feit (4play Design) - Design by Petr Rambousek

O NÁS / MONTOVANÉ OBJEKTY / PROJEKCE / DODÁVKA / REFERENCE / KONTAKTY