O NÁS   REFERENCE   KONTAKTY  

PROFIL SPOLEČNOSTI 

Společnost GAMIS PRO s.r.o. je českou dynamickou společností zabývající se návrhem objektů, profesionálním řešením a realizací montovaných staveb.

Objekty jsou navrženy jako montované stavby, jejichž nosnou část tvoří ocelová konstrukce, která je opláštěná sendvičovými panely a tepelnou izolací standardně o celkové tloušťce 230 mm a je zakončena silikátovou omítanou fasádou nebo jiným fasádním systémem dle požadavků zákazníka. Stavba je opatřena plochou či sedlovou střechou s izolací 200-300 mm.

Společnost GAMIS PRO, s.r.o. vstupuje na trh jako generální dodavatel staveb i jako subdodavatel hrubé stavby či požadované části stavby.

Objekty jsou vhodné pro soukromé subjekty i státní správu.

Užití staveb je například v následujících oblastech: bytové domy, občanská vybavenost, administrativní budovy, školství – školky, školy, zdravotnictví – nemocnice, domy pro seniory, startovací byty, sociální byty, sportovní zázemí, prodejny apod.

 

 

 

Velkou výhodou montovaného systému GAMIS je jednoduchá, rychlá a bezproblémová montáž, která je šetrná k okolní stávající zeleni, přístupovým komunikacím a okolní zástavbě. Stavební a montážní práce se provádí  s krátkodobým použitím těžké techniky.

Společnost GAMIS PRO, s.r.o. akceptuje všechny podmínky pro výstavbu budov dle Stavebního zákona, splnění příslušných hygienických norem a požadavků požární ochrany a dalších předpisů (vnitřní světlosti místností, požadované objemy a plochy místností, požadavky na požární ochranu, osvětlení místností atd.).

 

Společnost GAMIS PRO, s.r.o. pro Vás zajistí: 
návrh a architektonické řešení dle Vašich požadavků – pokud máte již Váš stávající návrh požadovaného objektu, přizpůsobíme řešení našeho  systému tak, abychom vyhověli veškerým Vašim požadavkům, 
inženýrskou činnost pro získání územního souhlasu a stavebního povolení,
zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby včetně připojení objektu na sítě,
provedení spodní stavby
provedení přípojek vody, kanalizace, plynu a elektrického proudu, 
vyvedení sítí na hranu stavby nového pavilonu školky dle požadavků  
realizace budovy, dodávka a montáž nového objektu – montovaný system – přízemní či patrový objekt dle přání zákazníka, 
generální dodávku stavby “na klíč” nebo dodání stavby v požadovaném stupni rozpracovanosti (např. hrubou stavbu), 
- přidané hodnoty dle přání zákazníka jako je interiérová vybavenost, terénní a sadové úpravy okolních ploch, chodníky, parkoviště, oplocení apod.

Dále zajistíme: 
poradenství a inženýring,
individuální financování dle Vašich možností,
- spolupráce na získání dotací.


Společnost GAMIS PRO, s.r.o. se vyznačuje kvalitou, operativou, rychlostí a spolehlivostí.
COPYRIGHT 

© 2012-2013 GAMIS PRO s.r.o. | Powered by Adam Feit (4play Design) - Design by Petr Rambousek

O NÁS / MONTOVANÉ OBJEKTY / PROJEKCE / DODÁVKA / REFERENCE / KONTAKTY