O NÁS   REFERENCE   KONTAKTY  

ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ

Navrhujeme a realizujeme zdravotní střediska, nemocnice a jiná zařízení dle přání investora. Vhodnou technologií pro zdravotnická zařízení je právě montovaný systém GAMIS pro svoji variabilitu, cenovou výhodnost a rychlost výstavby. 
Nosný systém montovaných budov
 je řešen ocelovou konstrukcí. Tento systém umožňuje rychlou výstavbu v horizontu několika týdnů. Vytápění navrhovaného objektu je standardně řešeno teplovodními radiátory nebo elektrickými přímotopy, popřípadě podlahovým vytápěním. Technicky je objekt připraven na zřízení systému rekuperace. Možnosti způsobu vytápění vždy konzultujeme se zadavatelem dle místních podmínek.

Montovaný systém GAMIS 
respektuje veškeré požadavky pro výstavbu zdravotnických zařízení.
Na základě požadavků zákazníka řešíme architektonickou studii, dále zajistíme projektovou dokumentaci a samotnou realizaci výstavby objektu.

Stavby realizovány montovaným systémem GAMIS splňují
 veškeré požadavky vyplývající ze Stavebního zákona, příslušných normem, hygienických a požárních předpisů, které jsou pro výstavbu požadovány. 

Velkou výhodou našeho systému je jednoduchá, rychlá a bezproblémová montáž, která je šetrná k okolní stávající zeleni, přístupovým komunikacím a okolní zástavbě.
COPYRIGHT 

© 2012-2013 GAMIS PRO s.r.o. | Powered by Adam Feit (4play Design) - Design by Petr Rambousek

O NÁS / MONTOVANÉ OBJEKTY / PROJEKCE / DODÁVKA / REFERENCE / KONTAKTY